O organizacji

Toastmasters International jest światowym liderem w rozwoju komunikacji i umiejętności liderskich. Jest nast ponad 352.000 członków, którzy rozwijają swoje umiejętności występowania publicznego oraz przywództwa w 16.500 klubach w 141 krajach na całym świecie.

Świat potrzebuje przywódców. Liderzy zespołów, trenerzy, przedsiębiorcy oraz mentorzy. Przywódcy muszą nie tylko osiągać, ale również się komunikować. Poprzez regularne przemówienia, zdobywanie informacji zwrotnej, zarządzając zespołami i prowadząc innych do osiągnięcia swoich celów w przyjaznej atmosferze korzystamy z programu Toastmasters. Każda podróż Toastmastera zaczyna się od jednego słowa. Podczas swojej podróży uczymy się opowiadać historie, słuchać i odpowiadać. Planujemy i wykonujemy. Informujemy i przyjmujemy uwagi. Dzięki takiej społeczności jesteśmy w stanie rozwijać się w sposób dynamiczny.

Misja Toastmasters International

Dajemy każdemu możliwości do stania się lepszym mówcą i liderem.

Zapisz się na nasz newsletter!
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WrocLove Toastmasters PL Newslettera z informacjami związanymi z działalnością klubu i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.