O klubie

Klub WrocLove Toastmasters PL jest pierwszym Wrocławski klubem, który zrzesza w ludzi z różnych środowisk zarówno biznesowych, jak i akademickich. Dzięki szerokiemu spektrum członków jesteśmy klubem, w którym każdy wieczór jest wyjątkowy, ponieważ jest tematy wieczoru są tak zróżnicowane, jak nasi członkowie.

W naszym klubie:

• Odkryjesz umiejętności komunikacyjne, które już posiadasz i te, które wymagają poświęcenia większej uwagi
  • Nauczysz się logicznego uporządkowywania idei, które pozwolą osiągnąć cel przemówienia
  • Dowiesz się, jak dobierać właściwe słowa i budować strukturę zdań, tak by treść była jasna i precyzyjna
  • Nauczysz się używać mowy niewerbalnej (gesty, mowa ciała) aby osiągnąć cel przemówienia
  • Nauczysz się używać głośności, wysokości, tempa oraz tonu głosu aby zaciekawić publiczność
  • Nauczysz się skutecznej przemowy perswazyjnej
  • Nauczysz się inspirować słuchaczy

Program Toastmasters realizujesz we własnym tempie, w indywidualnie dobranym czasie.
Życzliwa i swobodna atmosfera podczas spotkań sprzyja zdobywaniu wiedzy i doświadczenia.
Najlepszym dowodem na skuteczność tej metody nauczania są powstające coraz to nowe kluby, dostępne dla każdego.

Zapisz się na nasz newsletter!
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WrocLove Toastmasters PL Newslettera z informacjami związanymi z działalnością klubu i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.